LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS SPORTA VINGROŠANĀ

15. aprīļa LR Kauss rezultāti:

Meitenes – daudzcīņa:

1. vieta Elina Vihrova (VOC-RVS), juniore, treneris I. Vihrovs

4. vieta Maija Ojere (VOC), pre-juniore, treneris I. Vihrovs

6. vieta Arīna Oļenova (VOC-Daugavpils), pre-juniore, treneris A. Plāte

10. vieta Jekaterina Ņekrasova (VOC-RVS), juniore, teneri O. Drigo, I. Vihrovs

11. vieta Sofija Kasjanova (VOC), seniore, treneris O. Drigo

11. vieta Kristīne Šervašidze (VOC-Daugavpils), pre-juniore, treneris A. Plāte

Zēni – daudzcīņa:

Seniori:

1. vieta Aleksejs Pajada (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

3. vieta Rihards Trams (Ventpils – VOC), treneri Vihrovs, V. Kardašovs

4. vieta Maris Gorskis (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

7. vieta Vitālijs Kardašovs (VOC), treneris I. Vihrovs

Juniori:

2. vieta Nikita Šavels (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

3. vieta Aleksandrs Ļitvinovs (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

Pre-juniori:

2. vieta Danila Maltuvnieks (VOC-RVS), treneri  I. Vihrovs, V. Kardašovs

7. vieta Norberts Krūms VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

9. vieta Aleksis Krūze (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

10. vieta Madars Livmanis (VOC-RVS), treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs

16. aprīļa LR Čempionāta atsevišķos daudzcīņas veidos, rezultāti:

Meitenes:

Sofija Kasjanova (VOC), seniore, treneris O. Drigo:

4. vieta atbalsta lēciens

6. vieta baļķis

Jekaterina Ņekrasova (VOC-RVS), juniore, treneri O. Drigo, I. Vihrovs:

6. vieta atbalsta lēciens

Zēni:

Vitālijs Kardašovs (VOC), seniors, treneris I. Vihrovs:

1. vieta brīvās kustības

1. vieta atbalsta lēciens

Aleksejs Pajada, seniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

1. vieta stienis

2. vieta zirgs

2. vieta atbalsta lēciens

2. vieta līdztekas

3. vieta brīvās kustības

Rihards Trams (Ventpils – VOC), seniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

2. vieta līdztekas

2. vieta stienis

3. vieta zirgs

3. vieta apļi

3. vieta atbalsta lēciens

4. vieta brīvās kustības

Maris Gorskis (VOC-RVS), seniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

2. vieta apļi

3. vieta līdztekas

4. vieta stienis

4. vieta atbalsta lēciens

5. vieta brīvās kustības

5. vieta zirgs

Nikita Šavels (VOC-RVS), juniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

1. vieta brīvās kustības

2. vieta zirgs

2. vieta atbalsta lēciens

2. vieta līdztekas

2. vieta stienis

3. vieta atbalsta lēciens

4. vieta brīvās kustības

Maris Gorskis (VOC-RVS), seniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

2. vieta apļi

3. vieta līdztekas

4. vieta stienis

4. vieta atbalsta lēciens

5. vieta brīvās kustības

5. vieta zirgs

Nikita Šavels (VOC-RVS), juniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

1. vieta brīvās kustības

2. vieta zirgs

2. vieta atbalsta lēciens

2. vieta līdztekas

2. vieta stienis

3. vieta apļi

Aleksandrs Ļitvinovs (VOC-RVS), juniors, treneri I. Vihrovs, V. Kardašovs:

3. vieta brīvās kustības

3. vieta atbalsta lēciens

3. vieta līdztekas

5. vieta stienis

5. vieta zirgs

Apsveicam vingrotājus ar izcilajiem rezultātiem!

Rezultāti:

Meitenes

Zēni

Biedrība: “Vingrošanas Olimpiskais centrs”
Reģ. Nr.: LV50008095891
Juridiskā adrese: Grostonas 6, Rīga, LV-1013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *