bērniem 1.5-3 g.
treneris
pirmdiena/
trešdiena
otrdiena/
ceturtdiena
piektdiena
sestdiena
valērija Grišāne
Sofija Semjonova
10.30-11.20
vecāki ar QR kodu
10.00-10.50
vecāki ar QR kodu
Elizabete Reingolde
bērniem 3-4 g.
treneris/grupa
pirmdiena/
trešdiena
otrdiena/
ceturtdiena
piektdiena
sestdiena
Elizabete Reingolde
18.00-19.50
valērija Grišāne
bērniem 5-6 g.
treneris/grupa
pirmdiena/
trešdiena
otrdiena/
ceturtdiena
piektdiena
sestdiena
Elizabete Reingolde
19.00-19.50
valērija Grišāne

1 mēneša abonements

  • 1 x nedēļā (darba dienas) 40 Eur (4 nodarbības)
  • 2 x nedēļā 60 Eur (8 nodarbības)
  • 3 x nedēļā 75 Eur (12 nodarbības)

3 mēneša abonements

  • OPCIJA NAV PIEEJAMA
  • 1 x nedēļā (darba dienas) 105 Eur (12 nodarbības)
  • 2 x nedēļā 135 Eur (24 nodarbības)
  • 3 x nedēļā 195 Eur (36 nodarbības)
*Ja pēc nodarbības Jūs iegādājaties abonementu, pirmā nodarbība tiek uzskatīta kā iepazīšanās, tātad bezmaksas. Ja abonements tomēr netiek nopirkts, nodarbības maksa - 12 eiro.
VISPĀRATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA

Vispārattīstošā vingrošana – vispārēja sagatavošana vairākiem sporta veidiem.

Vispārattīstošā vingrošana ir nepieciešama ne tikai bērna veselībai un labam garastāvoklim, bet arī, lai harmoniski attīstītos visas muskuļu grupas, kustību koordinācija, spēks, lokanība, veiklība un stāja. Piedāvājam lēkšanu uz batuta, akrobātiku, kā arī iespēju iemācīties daudzveidīgus vingrinājumus.

International Gym  piedāvā vispārattīstošo vingrošanu bērniem jau no 1.5 gada vecuma. 1.5 – 3g. grupās mazuļiem vingrot palīdz kāds no vecākiem, kas ir lietderīgi, jo arī vecāki iemāca bērnus vingrot pareizi, izvairoties no iespējamām traumām. Vecāku līdzdalība – būtisks un nepieciešams bērna pozitīvas un veselīgas attīstības faktors. 

Vispārattīstošā vingrošana bērniem no 1.5 gada vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem.

1.5-3 GADI

Mazuļi šajā vecumā mācās izpildīt vispārattīstošās vingrošanas bāzes elementus. Lai bērns iemīlētu sportu jau no bērnības, International Gym nodarbības vada rotaļu gaisotnē, izpildot smieklīgus vingrinājumus. Mums ir svarīgs bērna psiholoģiskais stāvoklis, šī iemesla dēļ vecāki atrodas līdzās mazajam un palīdz  pildīt uzdotos vingrinājumus, motivējot un palīdzot.  

3-4 GADI

Šajā vecumā treneri pievērš uzmanību bērna koordinācijai, lokanības, veiklības un stājas vingrinājumiem, stiprinot augumu. Mazie vingrotāji mācās pamata vingrinājumu elementus, akrobātiku un lēcienus uz batuta. Nepieciešamības gadījumā vecākiem ir atļauts piedalīties nodarbībā. 

4-5 GADI

Bērniem šajā vecumā nodarbības attīsta bērna emocionālo, psihisko un garīgo attīstību. Nodarbības notiek grupās trenera pavadībā, izpilda dažādus vingrinājumu elementus, saņemot pozitīvas emocijas. Nodarbības manāmi uzlabo fiziskos un funkcionālos bērna rādītājus.

 

6-8 GADI

Šajā pirmskolas vecumā nodarboties ar sportu ir svarīgi, lai nostiprinātu imūnsistēmu, veicinātu harmonisku attīstību un veidotu pareizu stāju. Šajā vecuma grupā akcents tiek likts uz lēcieniem uz batutiem, vingrinājumiem uz akrobātikas celiņa. Daudzi vingrinājumi tiek pildīti uz apļiem, baļķa, līdztekām un akrobātikas celiņa. 

 

9-14 GADI

9-14g. vecumā nodarboties ar sportu organisma attīstībai un nostiprināšanai ir svarīgi. Vingrošana palīdz noņemt stresu, labot stāju, attīstīt veiklību, spēku un plastiku. Bērni mācās izpildīt dažādus sarežģītus vingrošanas un akrobātikas elementus: salto, piruetus, stāju uz rokām, vēzieni uz līdztekām, dažādus spēka elementus uz apļiem un daudz ko citu.

 

Biedrība: “Vingrošanas Olimpiskais centrs”
Reģ. Nr.: LV50008095891
Juridiskā adrese: Grostonas 6, Rīga, LV-1013
Mājas lapu izstrāde JM Holding