Nodarbības pieaugušajiem

Nodarbības pieaugušajiem

International Gym piedāvā dažādas nodarbības pieaugušajiem ar treneri vai bez tā. Pie mums pieaugušie var apmeklēt vingrošanu trenera pavadībā, kurš palīdzēs profesionāli apgūt dažādus vingrošanas elementus, kā piemēram, salto, kūleņus vai vienkārši - atgūt fleksibilitāti, vingrumu un enerģiju.

Vingrošanas Olimpiskājā centrā notiek sekojošas nodarbības pieaugušajiem:

Nodarbība ar treneri: nodarbība ilgst 1h. Treneris palīdz un iemāca profesionāli un pareizi apgūt dažādus vingrošanas elementus. Nodarbības laikā tiek izmantoti dažādi vingrošanas rīki, šajā grupā piedalās cilvēki ar dažādu sagatavotības pakāpi. Katras nodarbības maksa 8 Eur/h.

Brīvais apmeklējums: iespēja apmeklēt vingrošanas zāli, izmantot rīkus un vingrot individuāli. Vingrošanas zāle atvērta šāda veida nodarbībai katru darba dienu no plkst. 12:00 - plkst. 15:00 vai vakaros: pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no plkst. 20:00 - 21:00 un piektdien no 19.00 - 21.00. Sestdienās no plkst. 12:00 - 15:00.

Brīvā treniņa maksa: 5 Eur/h, 8Eur/2h, 11Eur/3h.

Fitness Joga: lielisks veids kā uzsākt savu rītu. Attīsta fleksibilitāti, veido stāju un veicina lokanību. Fitness Joga notiek katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 9:00, ilgst 1 stundu. Maksa 50 Eur/mēn. vai iespējams maksāt par katru nodarbību atsevišķi 10 Eur/h.

Sports - tā ir bauda!