Dzimšanas dienas svinības

Dzimšanas dienas svinības

Dzimšanas diena ir īpaša katra cilvēka dzīvē! Visi gaidām to ar nepacietību un šo dienu vēlamies pavadīt ar sev tuviem cilvēkiem, un izjust īstu prieku un laimi. Šajā dienā saņemam sveicienus, laba vēlējumus un, protams, dāvanas. Kas vēl ir vajadzīgs, lai šo dienu padarītu vēl īpašāku? Nosvinēt to jautri, aizrautīgi, lai atmiņā paliktu neaizmirstami un prieka pilni mirkļi. 

Dzimšanas dienas svinības kopā ar mums - International Gym, tas ir mūsdienīgi, dinamiski un veselīgi! Sportiska dzimšanas diena profesionālu treneru vadībā, kas vadīs aktīvo dzimšanas dienas daļu, sniedzot pozitīvas emocijas, svētku noskaņu un labu garastāvokli!

Apmaksa:

Zāles īre: 2 stunas 150€, 3 stundas - 190€

Dzimšanas dienā atļauts piedalīties līdz 25 dalībniekiem 2 profesionālu treneru vadībā. Pasākuma laiks – minimums 2 stundas.

Lūdzam savlaicīgi rezervēt dzimšanas dienas laiku, veicot avansa maksājumu 50€ apmērā. Dzimšanas dienas atcelšanas gadījumā, avansa maksājums netiek atgriezts.

Tikai Jums apmaksātā (un izvēlētā) laikā ir atļauts atrasties International Gym telpās.

Papildus informācija:

Iespējamus rotājumus - balonus, salvetes, galdautus sagādā Pasūtīājs. Uz Dzimšanas dienas svinībām atļauts ierasties 15 min. iepriekš.

Cienastu - vieglas uzkodas, salātus, dzeramo, torti, pīrāgus, sagatavo Pasūtītājs

Galda piederumi: galdauts, vienreizējie trauki, sagatavo Pasūtītājs.

Fotogrāfs, galda klāšana, citi organizatoriskie jautājumi risina Pasūtītājs. 

Ģerbšanās stils: ērts, sporta apģērbs, kājās - zeķes vai "češkas".

Stingri aizliegts:

Lietot alkoholiskos dzērienus un atrasties alkoholiskā reibumā.! Izmantot pirotehniku, izmantot jebkādu viegli uzliesmojošu produkciju!