piesakies
nodarbībām tagad

Pierakstīties

Par mums

International Gym - klubu tīkls bērniem un pieaugušajiem. Mēs strādājam vispārattīstošās vingrošanas formātā. Vingrošana mūsu klubos - tā ir dažādu vingrojumu daudzveidība, kas kalpo kā bāze jebkuram sporta veidam, ar ko, iespējams, nākotnē vēlēsieties nodarboties. 

Daugavpils Vingrošanas Olimpiskais centrs savu darbību Daugavpilī uzsāka 2010.gada 13.septembrī Daugavpils Olimpiskā centra telpās. Centra dibinātāji ir Olimpiskais čempions sporta vingrošanā Igors Vihrovs un Olimpiskais vicečempions sporta vingrošanā Jevgēņijs Saproņenko.

Daugavpils Vingrošanas centrs piedāvā nodarboties ar sporta vingrošanu, mākslas vingrošanu, koriģējošo vingrošanu un parkour. Vispārattīstošā vingrošana harmoniski attīsta visas muskuļu grupas, kustību koordināciju, spēku, lokanību, veiklību un stāju. Vispārattīstošā vingrošana iekļauj sporta vingrošanas un mākslas vingrošanas elementus, lēcienus uz batutiem, kā arī akrobātiku un papildus spēka vingrojumus. Vispārattīstošā vingrošana attīsta un stiprina izturību, plastiku un spēku.  

Šobrīd pie mums nodarbojas vairāk kā 280 audzēkņu. Vingrošanas Olimpiskais centrs aktīvi iesaistās dažādos pilsētas pasākumos un sporta dzīvē. No kopējā audzēkņu skaita ir veikta atlase un izveidotas sporta grupas sporta un mākslas vingrošanā. Mūsu audzēkņi jau trešo gadu ar labiem panākumiem startē dažādās nozīmīgās republikas sacensībās sporta un mākslas vingrošanā, izcīnot 12 zelta, 9 sudraba un 11 bronzas medaļas, kā arī iegūstot 3 uzvarētāju kausus. Sacensībās ir piedalījušies 20 sporta un 21 mākslas vingrotāju. Vingrošanas centram ir izdevies piesaistīt kvalitatīvus trenerus sporta un mākslas vingrošanā. Gan sporta, gan mākslas vingrošana ir Olimpiskie sporta veidi, kas ne tikai ieinteresē pilsētas bērnus nodarboties ar sportu, bet arī veic aktīva un veselīga dzīvesveida popularizāciju Daugavpils pilsētā.